Duolife Collagen – jędrna i elastyczna skóra po lecie!

Duolife Collagen – jędrna i elastyczna skóra po lecie!

Jak to możliwe? Pamiętajmy, że wiatr, chlorowana woda z basenu czy większa niż zazwyczaj ekspozycja na słońce nie sprzyjają naszej skórze. Nie tylko zaczyna ona tracić swoją ochronną warstwę lipidową i jędrność, ale też staje się cieńsza, bardziej narażona na uszkodzenia i po prostu zmęczona codziennym zmaganiem z niekorzystnymi dla niej warunkami zewnętrznymi. A co, jeśli zamiast na plaży te wakacje spędziłeś w siodełku roweru, na górskim szlaku, podczas wspinaczki, trekkingu czy innej wymagającej aktywności? Cóż... ruch to zdrowie! Ale nie zmienia to faktu, że po znacznie większej niż zazwyczaj eksploatacji organizmu konieczna będzie również jego wzmożona regeneracja. Nie ma zatem co ukrywać, nasze ciało po wakacyjnych miesiącach potrzebuje sporej dawki wzmocnienia.

 

Wydawać by się mogło, że na tak szerokie spectrum zapotrzebowań, jakie po lecie będzie zgłaszał nasz organizm będziemy potrzebować całego arsenału różnych wspomagaczy. Nic bardziej mylnego – rozwiązaniem tych wszystkich problemów jest kolagen – białko obecne w niemal każdej komórce organizmu. To właśnie jego brak będzie przekładał się na niekorzystny wygląd włosów, skóry i paznokci, ale nie tylko! Niedobory kolagenu to problemy ze sprawnym poruszaniem się, większe prawdopodobieństwo urazów narządów ruchu i narządów wewnętrznych. Rozwiązanie jest jedno – sprawdzony i skuteczny DuoLife Collagen.

 

DuoLife Collagen to kwintesencja młodości, zamknięta w wygodnej w dozowaniu formie płynnej. Produkt wzbogacony formułą antyoksydantów, które przyczyniają się zarówno do ochrony przed procesami starzenia jak i do utrzymania dobrej kondycji całego ciała. Został on stworzony z myślą o wszystkich tych osobach, które chcą zapewnić sobie „wieczną” młodość. Unikalna kompozycja składników, które są prawdziwą skarbnicą antyoksydantów, pozwala zagwarantować skuteczną ochronę przed procesami starzeniami, spowalniając je, a jednocześnie walcząc z wolnymi rodnikami. Substancje odżywcze zawarte w każdym ze składników DuoLife Collagen znacząco wpływają na poprawę kondycji całego organizmu. Jest to zdrowie, młodość, kondycja zamknięte w butelce jednego produktu, który na dodatek jest w pełni naturalny i charakteryzuje się wysoką zawartością składników efektywnie wspomagających funkcjonowanie organizmu na wielu płaszczyznach.

IMG_85651jpg

Jak to możliwe? Otóż podstawowym wyróżnikiem suplementu diety DuoLife Collagen jest jego skład. Produkt stanowi mieszaninę synergistycznie działających 9 składników. Oprócz kolagenu w składzie znajdziemy również siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy oraz ekstrakty z aceroli, pokrzywy, skrzypu i bambusa. Dzięki temu kompleksowo wspiera on optymalną pracę układu kostno-stawowego, znacząco przyczynia się do poprawy kondycji włosów i paznokci a także wspiera funkcje barierowe skóry, czyli pomaga zapobiegać jej odwodnieniu oraz sprzyja redukcji oznak starzenia.

 

W suplemencie diety DuoLife Collagen zastosowano kolagen, który jest pozyskiwany ze skór ryb morskich. Charakteryzuje się on mniejszą masą cząsteczkową niż kolagen ze skór zwierząt hodowlanych, przez co jest on znacznie lepiej przyswajalny z przewodu pokarmowego. Pozwala to na uzyskanie silnego efektu wsparcia u osób chcących zachować dobrą kondycję mięśni i stawów, a także młody wygląd skóry. Co ciekawe efekty te można uzyskać po zastosowaniu mniejszej dawki niż w przypadku innych dostępnych na rynku produktów z kolagenem. Siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny i kwas hialuronowy to trzy kolejne asy w rękawie DuoLife Collagen – to dzięki wysokiej zawartości i dostępności tych składników DuoLife Collagen wspiera optymalną pracę układu kostno-stawowego, chrząstki stawowej i mięśni. Z kolei dodatek ekstraktów ziołowych pozwala na wsparcie kondycji skóry, włosów i paznokci, a zawarte w nich składniki antyoksydacyjne i mineralne w połączeniu z glukozaminą mają dobroczynny wpływ na wygląd skóry, skutecznie niwelując oznaki starzenia.

 

Jeśli więc chcesz, by letnie miesiące pozostawiły po sobie piękne wspomnienia, a nie pamiątki w postaci zniszczonej skóry i włosów oraz urazów stawów nie musisz szukać czasochłonnych sposobów ani rujnować portfela całą gamą specyfików. Zdecyduj się na sprawdzony produkt, który łączy w sobie mądrość natury z najnowszymi osiągnieciami naukowymi.