DuoLife VitaC – jesienna przyjaciółka

DuoLife VitaC – jesienna przyjaciółka

Dla układu immunologicznego początek jesieni to prawdziwy obóz przetrwania. Nie dość, że warunki atmosferyczne sprzyjają przeziębieniom, to jest to też czas, gdy dzieci wracają do szkół, a jak wiadomo stamtąd prócz masy emocji do domu często przynoszą też infekcje. Czy musimy się zatem pogodzić z tym, że zamiast cieszyć się życiem spędzimy najbliższy czas pod kocem z katarem i stanem podgorączkowym? W żadnym wypadku!

Sposób na zdrowie i doskonałe samopoczucie nawet podczas jesiennej pluchy jest znany od setek lat – my jednak zdradzimy sposób na to, by był on niezawodny i dostosowany do wszystkich potrzeb organizmu. Chyba każdy już od dziecka słyszał o tym, jak dobrze na układ immunologiczny wpływa stara, dobra witamina C. I jest to święta prawda. Jednak w obecnych czasach bardzo trudno jest nam zapewnić sobie jej odpowiedni poziom, bazując wyłącznie na zdrowej diecie. Niestety, z roku na rok ilość witamin i minerałów w owocach i warzywach znacznie spadła. Właśnie dlatego powinniśmy skupić się na odpowiedniej suplementacji, a najlepsza jest taka, która jest naturalna, ponieważ znacznie ułatwia to wchłanianie dobroczynnych składników.

Z pomocą przychodzi produkt DuoLife VitaC, który jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy poszukują niezawodnego sposobu na poprawę samopoczucia oraz uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów – czyli po prostu na korzystanie z życia z pełną energią.

VitaC - jesienna przyjacikaJPG

DuoLife Vita C to też jedyna dostępna na rynku w pełni naturalna witamina C, która dzięki swej wyjątkowej formie pozwala na zaspokojenie 100% zapotrzebowania na tę witaminę. Tym samym umożliwia utrzymanie optymalnego stanu organizmu i wyraźne wzmocnienie układu immunologicznego. Witamina C to niezawodne źródło zdrowia, energii i dobrego samopoczucia – jednak wyłącznie pod warunkiem, że nie jest w żaden sposób modyfikowana, dzięki czemu utrzymuje swą naturalną postać, tak jak w przypadku DuoLife Vita C.

A co sprawia, że DuoLife Vita C ma tak dobroczynne działanie dla naszego organizmu? Kluczowy jest tu skład, w którym należy wyróżnić:
  • Acerolę, która jest jednym z najbogatszych źródeł witaminy C. Jeden jej owoc zawiera tyle naturalnej witaminy C, co kilogram cytryn! Uznana jest również za silny antyoksydant, który uelastycznia skórę oraz przeciwdziała jej starzeniu.
  • Dziką różę, która zawiera 30-40 razy więcej witaminy C niż słynące z tego cytrusy. Owoce Dzikiej róży to niezastąpione źródło łatwo przyswajalnych witamin, kwasów organicznych, soli mineralnych i przeciwutleniaczy, dzięki czemu wykazuje działanie wzmacniające cały organizm.
  • Jagody CamuCamu to z kolei prawdziwa skarbnica naturalnych witamin. Zawierają one minimum 2500 mg naturalnej witaminy C w 100 gramach, co stanowi niemal 2% ich własnej masy! Dodatkowo są bogate w przeciwutleniacze, wzmacniające cały układ immunologiczny.
Pamiętajmy jednak, że witamina C to nie tylko sposób na to by nie zachorować. Jest nieoceniona również wtedy, gdy mimo naszych najszczerszych starań przypląta się do nas jakaś infekcja. Dzięki niej znacznie skrócimy czas chorowania i rekonwalescencji.

Nie pozwólmy na to by jesień, niezależnie od tego czy będzie deszczowa czy słoneczna kojarzyła się nam dodatkowo z katarem i przeziębieniem. Zadbajmy o nasz organizm, dając mu to, co dla niego najlepsze. Codzienna porcja witaminy C będzie dla niego najlepszą barierą ochronną. To dzięki niej zapomnisz czym są nawracające infekcje a powiedzenie, że „katar leczony trwa tydzień, a nieleczony 7 dni” straci dla ciebie sens, bo nawet gdy pojawi się osłabienie, zniknie w okamgnieniu!