Forma na lato - zacznij już dziś

Forma na lato - zacznij już dziś

W MixIt wiemy jak miksować, abyś mógł najeść się do syta pysznościami i co najważniejsze nie martwić się odstającym brzuchem! Tak! Z nami spełni się marzenie każdego łasucha, który nocami śni o fantastycznej figurze. Bo kto powiedział, że jeśli chce się zachwycać bikini body to trzeba żyć na samej sałacie?

Zadbaj o form na lato ju dzi grafikajpg
Kochamy pyszne jedzenie i doskonale wiemy, że dążąc do wymarzonej figury nie trzeba, a nawet nie można rezygnować z pyszności. Chcesz się przekonać? Proszę bardzo! Musli Low Carb od MixIt to tajna broń, którą właśnie postanowiliśmy ujawnić. Nie mamy sumienia, aby dłużej to ukrywać, a zresztą – niech Twoje ciało, tak jak i nasze Musli Low Carb w końcu w pełnej krasie ujrzy światło dzienne!

Jeśli szukasz naprawdę pysznego posiłku z minimum węglowodanów, za to z ogromną porcją białka, to w MixIt mamy coś, co z pewnością trafi w Twój gust. Jeśli chcesz zadbać o formę przed latem, a przy tym cieszyć się pysznym smakiem proponujemy smakowy koncert suszonych mrozem owoców z chrupkami bogatymi w białko, orzechami pekan i aż trzema rodzajami ziaren. Mix zawiera tylko 10% węglowodanów, w tym jedynie 5,1% cukru z czarnej i czerwonej porzeczki oraz malin. Kombinacja 28% roślinnych i serwatkowych białek zadowoli nie tylko wymagających sportowców. Naładuj swoje baterie low carb energią od MixIt!

Chcesz dla odmiany spróbować innej kompozycji smakowej? Postaw na Musli Low Carb Truskawka i Jagoda. Tu również ograniczyliśmy cukry i węglowodany do minimum, a za to białka i błonnika z pewnością nie żałowaliśmy. Chrupiące truskawki i jagody to naturalnie słodkie pyszności, do których dodaliśmy chrupki bogate w białko, trzy rodzaje ziaren i orzechy nerkowca. Mamy też pewien tajny składnik – to łuskane nasiona konopi – prawdziwa bomba superwłaściwości.
Zadbaj o formna lato ju dzi grafika 2 jpgJeśli zaczniesz fundować sobie takie śniadania, to nie dość, że rozpoczniesz każdy dzień ze wspaniałą energią, to na dodatek sezon bikini będzie mógł zacząć się dosłownie za chwilę, a ty będziesz na niego gotowy jak nigdy. Nic nie pomaga tak łatwo odzyskać figury jak zdrowa i pyszna dawka białka i błonnika. U nas masz jeszcze jeną gwarancję – rezygnując z węglowodanów z pewnością nie rezygnujesz ze smaku!

Więcej na www.mixit.pl