Idealny prezent na walentynki

Idealny prezent na walentynki

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki. To wyjątkowy dzień, w którym na różne sposoby możemy pokazać bliskiej osobie, że jest dla nas ważna. Nie muszą to być wielkie gesty – często najlepszym sposobem na zrobienie przyjemności naszej walentynce jest podarowanie jej drobnego prezentu, który będzie jej towarzyszyć każdego dnia. Podpowiadamy co wybrać, by sprawić, że serce walentynki zabije mocniej!Walentynki jpg

Walentynki to idealna okazja do obdarowywania się drobnymi prezentami. Wprawdzie niektórzy krytykują to święto, traktując je jako wymysł Amerykanów – a prawda wygląda zupełnie inaczej! Korzenie walentynek sięgają aż starożytnego Rzymu. W Polsce święto to zyskało popularność      w latach 90-tych. Niezależnie jednak od historii tego wyjątkowego dnia, nie ulega wątpliwości, że lubimy je obchodzić i otrzymywać walentynkowe życzenia i drobne upominki.

Butelka rozowajpg

Niestety nie jest, tak łatwo kupić odpowiedni prezent. Jedni chcą, by podarowany upominek wyrażał głębokie uczucia i zaangażowanie. Inni z kolei wolą, by był on drobnym oraz niezobowiązującym wyrazem sympatii.  Tylko co wybrać, by mieć pewność, że wybrany przez nas prezent sprawi radość drugiej osobie? Warto postawić na prezenty piękne – a zarazem praktyczne. Idealnym pomysłem będzie butelka termiczna WINK. To niezwykle funkcjonalny gadżet, dzięki któremu ulubiona kawa czy herbata utrzymywać będzie wysoką temperaturę przez cały dzień. Doskonale sprawdzi się również do przechowywania zimnych napojów. Niezależnie więc od pory roku, będzie codziennie towarzyszyć naszej walentynce, przypominając o nas. Butelki WINK możemy zabrać na spacer, podróż za miasto, czy na drogę do pracy. Można wlać do niej wszystko na co tylko mamy ochotę. Nie reaguje  z kwaśnymi napojami, kawą ani alkoholem. Dodatkowo utrzymuje wysoką temperaturę napojów do 12 godzin, a niską nawet całą dobę. To uniwersalny gadżet, który posłuży całe lata i przyda się na każde wyjście z domu.

Możemy również dopasować butelkę do gustu obdarowywanej osoby. Marka WINK oferuje bowiem szeroką gamę kolorów, z której na pewno znajdziemy tą idealną dla naszej walentynki.

Święto zakochanych to dzień celebrowania uczuć, warto więc pamiętać o każdej osobie, która jest nam bliska. Zaplanujcie wspólnie spędzony czas, podczas którego całą uwagę poświęcicie sobie nawzajem. Jeśli dodamy do tego trafiony prezent – będzie to idealna recepta na udane walentynki.

www.winkbottle.com