Jak czuć się lżej latem??

Jak czuć się lżej latem??

Kiedy temperatury za oknem rosą, z przyjemnością spędzamy czas na świeżym powietrzu, czując przypływ energii! Niestety, lato jest też okresem upałów, na który nasz organizm może reagować spuchnięciem i uczuciem ociężałości. Te nieprzyjemne dolegliwości mogą być związane ze spowolnioną perystaltyką jelit i zatrzymaniem wody w organizmie. Na szczęście istnieją naturalne sposoby, które pozwolą nam sobie z nimi poradzić! Podpowiadamy co zrobić, by czuć się lekko i zdrowo!

1png

Przemyślana dieta

 

Przyczyną uczucia ociężałości, wzdęć i opuchnięcia zwykle jest nieodpowiednia dieta. Produkty z oczyszczonej białej mąki, dania typu fast food, tłuste i smażone potrawy, gazowane napoje – nie służą naszemu zdrowiu. Dania zawierające błonnik pokarmowy są zdecydowanie lepszą alternatywą. Znajdziemy go w warzywach, owocach, produktach zbożowych i nasionach roślin strączkowych. Wybierając produkty mądrze
i dbając o to, co jemy na co dzień, zapewnimy sobie uczucie lekkości nie tylko w czasie wakacji, ale przez cały rok!

 

Naturalne rozwiązania

 

Jeżeli chcemy wspomóc dietę, warto zwrócić naszą uwagę w stronę medycyny naturalnej, która na problemy gastryczne zaleca zioła i napary. Z każdym dniem zyskuje ona na popularności, dlatego, że jest z natury prewencyjna, pozwala nam lepiej się zapoznać
z naszym ciałem.

Jednym ze znakomitych ziół, które powinno znaleźć się w każdej domowej apteczce jest czarny bez, który jest korzystny dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego i wspomaga przemianę materii, poprzez pobudzanie wydzielania soków trawiennych. Czarny bez jest rekomendowany również przy dolegliwych zaparciach. Dzięki stosowaniu czarnego bzu będziemy mieć więcej energii, a nasz brzuch nie będzie nam już sprawiał tylu problemów!

 

Zawsze pod ręką!

 

Zioła są fantastycznym sposobem na przeróżne problemy zdrowotne, dlatego warto włączyć je do naszej diety. Niekiedy są jednak ciężkie do zdobycia, co powoduje, że rezygnujemy
z ich spożywania. Dobrym rozwiązaniem na korzystanie z nich regularnie są wysokiej jakości cukierki ziołowe firmy Reutter. Te z czarnym bzem nie tylko wspomogą w pozbyciu się poczucia ociężałości podczas upałów, ale wesprą też odporność naszego organizmu. Wygodna forma małych cukierków stworzonych z wysokiej jakości ekstraktu (wyciągu) z tego owocu sprawia, że możemy je mieć zawsze pod ręką! Reutter to pionier wielu cukierków ziołowych. To znana i lubiana marka, posiadająca wiele wyróżnień za swoją jakość.

Zioła zamiast w tabletkach (często gorzkich, niesmacznych) mamy podane w znakomitych cukierkach ziołowych, bez syntetyków od firmy Reutter! Już po pierwszym zażyciu czuje się w ustach, że Cukierki ziołowe firmy Reutter są oryginalne i wysokiej jakości.

 2png

Warto wspomnieć inne korzystne propozycje od marki Reutter, np.: wielokrotnie wyróżnione Cukierki Szałwiowe, Cukierki Żeńszeniowo-Imbirowe, Cukierki Aloesowe, Cukierki Głogowe i inne - wszystkie z naturalnymi wyciągami roślin, czyli z prawdziwymi ekstraktami.

Powyższe produkty są tak dobre, bo fabryka Reutter to renomowana marka, to klasowe produkty, to niemiecka pełna doświadczenia i kunsztu technologia produkcji. Produkty Reuttera nie powstają naprędce, są znane i lubiane od ponad 100 lat.

 

CUKIERKI z Czarnym Bzem firmy Reutter dostępne w aptekach i zielarniach. Cena ok. 8,00 zł.

 

www.izakpol.pl