Jak kompleksowo zadbać o swój metabolizm?

Jak kompleksowo zadbać o swój metabolizm?

Jak kompleksowo zadbac o swoj metabolizmjpg

Każdy z nas marzy o szczupłej sylwetce. Staramy się jeść zdrowo, zwiększamy aktywność fizyczną w ciągu dnia. Jednak nie zawsze to wystarcza. Czemu mimo wyrzeczeń i ciężkiej pracy waga stoi w miejscu? Czasami jest to wina złego metabolizmu. Dlatego warto poświęcić mu trochę uwagi. Zatrzymajmy się więc na chwilę i pomyślmy co możemy zrobić, by zmobilizować go do pracy.

Wzmocnij się!

Na samym początku musimy dodać naszemu organizmowi nieco siły, gdyż nasze dotychczasowe życie w pędzie miało na niego nie najlepszy wpływ. Mogło to się przejawiać zawrotami głowy czy wiecznym uczuciem zmęczenia. Najprostszym rozwiązaniem na wyprowadzenie naszej zdrowotnej kondycji „na prostą” jest dostarczenie mu witamin w formie płynnej. Tutaj świetnie sprawdzi się olej roślinny, który może nam posłużyć jako dodatek do codziennych potraw, a przy okazji wzmocnić nasz organizm i napędzić metabolizm. Na rynku dostępnych jest wiele produktów o różnym składzie. Na ich tle zdecydowanie wyróżnia się olej RegenOil marki DuoLife. To produkt łączący w sobie aż 13 olejów roślinnych wzbogaconych o szereg witamin (K2, MK7 D3). Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu zyskujemy nie tylko tradycyjny olej, ale także suplement diety. RegenOil dostarcza nam mnóstwa potrzebnych wartości odżywczych, wspomagając przy tym pracę naszego organizmu. Ten niezwykły olej roślinny nie jest tylko dodatkiem do sałatki, a wysokiej jakości produktem prozdrowotnym.

Ureguluj swój dobowy rytm

Kiedy już poczujemy, że nasz organizm powoli staje na nogi, powinniśmy zapanować nad jego dobowym rytmem, który wspomaga prawidłowe działanie metabolizmu. Z myślą o osobach, które chcą wspomagać swój organizm zgodnie z jego biorytmem, stworzono zestaw preparatów DuoLife Dzień i Noc. Unikalna kompozycja naturalnych składników wspomaga pracę organizmu zależnie od cyklu dobowego. Suplement DuoLife Dzień aktywuje nasz organizm do działania i daje energię na cały dzień. DuoLife Noc zadba o spokojny i regenerujący sen. Dodatkowo wyregulują przemianę materii i wzmocnią organizm jednocześnie go oczyszczając. Zarówno za dnia, jak i w nocy metabolizm jest wystawiony na duży wysiłek, dlatego warto go dopingować witaminami i składnikami aktywnymi, które wspomogą procesy trawienne.

Usuń toksyny i wolne rodniki

Czas na oczyszczanie! Kiedy nasz organizm jest już wzmocniony i pracuje w odpowiednim rytmie, musimy go oczyścić, ponieważ zalegające w nim zanieczyszczenia utrudniają prawidłowe funkcjonowanie metabolizmu. Wszechobecne toksyny produkowane są w tak dużych ilościach, że układ wydalniczy naszego organizmu nie jest w stanie ich zneutralizować w krótkim czasie. Pomocny może okazać się DuoLife Medical Formula ProDeacid, który poradzi sobie z zaburzeniem równowagi naszego środowiska wewnętrznego. Z otaczającymi nas wolnymi rodnikami może zawalczyć także DuoLife Medical Formula ProSelect, który charakteryzuje się wysoką zawartością polifenoli, alkaloidów oksoindolowych, tanin i steroli oraz acetogenin. Substancje te zmniejszają zawartość wolnych rodników we krwi, zwiększając jej zdolności antyoksydacyjne, wiążą toksyny i pomagają zachować zdrową wątrobę.  

Metabolizm-spadek wagijpg

Energia na już!

Po całym dniu pracy i obowiązków czujemy się ociężali i zmęczeni – to normalne, gdyż nasz organizm, w ciągu dnia, pożytkuje energię na różne zadania. Często skutkiem złego odżywiania i niedospania jest kiepskie samopoczucie tuż po przebudzeniu. Tak samo wiele zadań do wykonania ma nasz metabolizm, który pracuje 24 godziny na dobę. Jeśli nie wspomożemy go dodatkową siłą – będzie działał wolniej, przez co będą nam się odkładały zbędne kilogramy. W takim przypadku dobrze jest wspomóc się odpowiednim suplementem. Najbardziej naturalną opcją będzie dla nas chlorofil. Znajdziemy go w unikalnej kompozycji składników DuoLife Chlorofil. To w 100% naturalny produkt, wyjątkowo skuteczny w działaniu, dzięki płynnej, łatwo przyswajalnej formie. Nie zawiera konserwantów czy ulepszaczy smakowych, dzięki czemu jest gwarancją najwyższej jakości. Dodatkowo znajdziemy w nim chlorellę i jęczmień, które zaliczają się do tzw. „superfoods”, czyli produktów o korzystnym działaniu dla zdrowia, bardzo bogatych w składniki odżywcze i związki bioaktywne.

Piękna sylwetka

Gdy już oczyścimy organizm i poprawimy kondycję, warto sięgnąć po coś co będzie idealnym dopełnieniem metabolicznej rewolucji. Oczywiście mowa o suplemencie diety, który usprawni jeszcze bardziej system trawienny i pomoże nam zrzucić zbędne kilogramy. Warto wybrać coś, co bazuje na kilku składnikach wspomagających walkę z nadprogramową tkanką tłuszczową. DuoLife Medical Formula ProSlimer potęguje redukcję tkanki tłuszczowej, regulując gospodarkę wodną organizmu, jak i wspierając procesy metaboliczne.

Wybierając kompleksowe wsparcie organizmu, i poświęcając większą uwagę metabolizmowi, wpłyniemy nie tylko na utratę wagi, ale także na poprawę naszego samopoczucia. Tylko tak szerokie spojrzenie na temat odchudzania przyniesie pożądane efekty, które pozwolą cieszyć się świetnym samopoczuciem i piękną sylwetką każdego dnia.