Jak rozprawić się z kło(potem)?

Jak rozprawić się z kło(potem)?

Naturalne sposoby na zmniejszenie potliwości

Pocenie się to naturalny proces zachodzący w organizmie. Nadmierna potliwość to problem, z którym możemy mieć do czynienia w różnych częściach naszego ciała, jednak najczęściej dotyka on skóry pod pachami i na stopach. Nadmierne pocenie może mieć różne przyczyny i wynikać m. in. z infekcji wirusowej czy bakteryjnej, łatwo więc domyślić się, że gdy tylko ją wyleczymy, problem z nadmiernym poceniem nie zniknie. Pocenie się może być też skutkiem długotrwałego stresu. Problem potęguje także otyłość, przy której każdy większy wysiłek powoduje wzmożoną pracę gruczołów potowych na całym ciele.

Aby zapewnić sobie higienę i zminimalizować nadmierną potliwość nawet podczas dużej aktywności fizycznej należy przestrzegać kilku zasad. Musimy pamiętać o częstej, ale delikatnej depilacji pach oraz o unikaniu kąpieli w gorącej wodzie, która pobudza do pracy gruczoły potowe. W tym przypadku warto też przestawić się na lekką i przewiewną odzież z naturalnych materiałów np. lnu, bawełny i jedwabiu lub sportową odzież oddychającą.

Nie oznacza to, że należy rezygnować z kosmetyków minimalizujących pocenie. Jednak zamiast brać pierwszy z brzegu dezodorant warto zdecydować się na skuteczne rozwiązanie jakie oferuje firma Reutter.


SUPER DEO 19 ZLjpg

Super dezodorant kultowej marki.

Szukasz naprawdę dobrego superdezodorantu?

Jeśli chcesz przekonać się już po pierwszym zastosowaniu jak skutecznie działa dobry dezodorant, to prosto z apteki lub sklepu medyczno-zielarskiego zastosuj Super Deo niemieckiej marki Reutter.

Nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów i substancji zapachowych. Skutecznie usuwa przykry zapach potu. Bardzo delikatny - nie podrażnia skóry. Nie oziębia pach, jak inne dezodoranty. Przebadany dermatologicznie. Do każdego rodzaju skóry. SuperDeo jest polecany dla sportowców, kobiet i mężczyzn oraz nastolatków w okresie dojrzewania. Skutecznie neutralizuje nawet najbardziej uciążliwy, brzydki zapach potu pach i stóp. Dezodorant z oryginalnej krystalicznej skały jakim jest SuperDeo działa natychmiast po użyciu i jest na tyle wydajny, że nawet przy częstym stosowaniu z powodzeniem wystarcza na rok użytkowania. Należy go stosować na dokładnie umyte miejsca wydzielania się potu. Sztyft należy zwilżyć wodą i posmarować skórę. Tak powstaje ultracienka przeciwbakteryjna warstwa ochronna. Sztyft po użyciu należy opłukać i wytrzeć.

Raz Super Deo, zawsze Super Deo – przekonaj się jak doskonale działa 100 % oryginalny superdezodorant Super Deo.


SuperDeo 1jpg

Ten superdezodorant Super Deo nie zostawia plam na ciele i ubraniach, gdyż jest produktem pełnowartościowym i oryginalnym. Cieszy się zaufaniem klientów.


Dezodorant Super Deo ma same zalety i jest naszym wyborem! Kupisz go w aptekach i sklepach medyczno-zielarskich w dobrej cenie ok. 19 zł.