Jak zdążyć z formą do lata?

Jak zdążyć z formą do lata?

Pomimo, że do lata zostało już niewiele czasu to przy odpowiednim i skrupulatnym planie działania zdążysz wypracować idealną sylwetkę! Dowiedz się jak to zrobić.

Obrazek_1 wprowadzajcyjpg

Dieta 

Zapewne każdy z nas kiedyś przeszukiwał Internet w poszukiwaniu najbardziej skutecznej diety, natykając się tym samym na ogromną liczbę absurdalnych planów żywieniowych. Chcąc uniknąć drastycznych diet, które poza bólem głowy oraz ciągłym głodem nie dają efektów, warto wrócić do podstaw zdrowego odchudzania i zapoznać się z deficytem kalorycznym. Oznacza to, że w celu zrzucania zbędnych kilogramów należy obliczyć jaką ilość kalorii musimy wykluczyć ze swojej diety. W celu wyliczenia można skorzystać z pomocy kalkulatorów, które szacują liczbę na podstawie masy ciała, płci, wieku, wzrostu i poziomu aktywności fizycznej. Jednak, jeżeli chcemy mieć pewność co do poprawności wyników, warto skorzystać z usług dietetyka, który pomoże Ci wyliczyć, ile kalorii dziennie powinieneś spożywać. 


Trochę ruchu nie zaszkodzi!

Jedną z cięższych kwestii dotyczących odchudzania jest znalezienie motywacji do regularnych treningów. Często po kilku dniach odpuszczamy ćwiczenia, usprawiedliwiając się brakiem czasu. W celu uniknięcia takiej sytuacji warto rozpisać sobie plan treningowy z uwzględnieniem dni na regeneracje oraz z dbaniem o urozmaicenie aktywności, aby ominąć monotonię. Dzięki temu każdego dnia z większą łatwością zagospodarujesz czas na odrobinę ruchu.


Pamiętaj o wodzie!

Podczas ciężkich ćwiczeń nasz organizm traci dużo wody, dlatego kluczową kwestią jest ciągłe jej uzupełnianie. Woda odpowiada za wiele istotnych funkcji w naszym organizmie. Wpływa pozytywnie na proces trawienia, poprawiając tym samym metabolizm. Transportuje tlen do narządów, odżywiając nasz organizm, a także wspomaga funkcje termoregulacji ciała.

Zwykła, mineralna woda jest najlepszym sposobem na nawodnienie organizmu. Brak sztucznych słodzików oraz kalorii sprawia, że można sięgać po nią w każdym momencie dnia. Jeżeli jednak nie przepadamy za jej smakiem, można go poprawić poprzez dodanie cytryny oraz orzeźwiającej mięty. Każdego dnia powinniśmy dostarczyć do organizmu około 2 litrów wody. Dzięki temu nawykowi wyzbędziemy się zaburzeń związanych z gospodarką wodno-elektrolitową, zyskamy więcej energii oraz z większą skutecznością zgubimy niechciane kilogramy.

Obrazek_2 packshotpng

Czuj się świeżo

Podczas dbania o swoją sylwetkę musimy również wspomnieć o tym jak ważne jest uczucie świeżości oraz komfortu. Potrzebujemy ochrony przed przykrym zapachem potu, co gwarantuje nam „Super Deo”. To dezodorant niemieckiej firmy Reutter, który cieszy się zaufaniem znawców dobrych kosmetyków.


Super Deo wykonano z pierwszej klasy krystalicznej skały – to produkt oryginalny. Starcza na rok. Ten dezodorant należy zwilżyć wodą i po posmarowaniu skóry powstaje ultra cienka antybakteryjna warstwa ochronna! Delikatny - nie wysusza i nie podrażnia skóry. Nie oziębia pach jak inne dezodoranty. Super Deo nie zostawia plam na ciele i ubraniach. Bezwonny. Do pach i stóp kobiet, mężczyzn, młodzieży. Testowany dermatologicznie. Doskonale sprawdzi się podczas długich, wyczerpujących treningów. Poręczny i dyskretny, zmieści się w każdej torebce i saszetce. Już po pierwszym zastosowaniu wyczuwa się wysoką jakość Super Deo. Jeśli szukasz wypróbowanego dezodorantu to w aptekach i sklepach med.-zielarskich kupisz w dobrej cenie (ok. 17 zł). Przed zakupem czytajmy etykiety, wybierajmy produkty jakościowe.

Zacznij działać już dziś i obserwuj, jak kilogramy lecą w dół. Ciesz się efektami oraz pewnością siebie, która pojawi się już po pierwszych tygodniach ćwiczeń. W końcu w zdrowym ciele zdrowy duch!

Doskonałemu dezodorantowi Super Deo z wysokogatunkowej skały krystalicznej zaufało wielu wymagających użytkowników.