Jestem kobietą po 50…i dobrze mi z tym!

Jestem kobietą po 50…i dobrze mi z tym!

Jestem kobiet po 50png

Życie się się na różne etapy, a jednym z nich jest okres po 50-tym roku życia .Ten czas, który daje pełny dojrzałość, sporym bagażem jazdy życiowej, ale również wyjątkowy problemami zdrowotnymi. Jak w pełni cieszyć się z tego czasu? Sprawdź!

Życie po 50-tce

Kobieta po 50-tym roku życia lokalnego już w ustabilizowanej sytuacji życiowej. Ma już „odchowane”, dorosłe dzieci, które mają swoje rodziny (i wnuków, trzeba się zająć). Z drugiej strony, w swoim życiu może już zwolnić i nie musi za czegokolwiek pędzić - w końcu w końcu życia osiągnęła już dużo i jej przełożenie na zmiany. Jest już w dużym stopniu spełnienie i zdystansowana do życia i wie, że czas po 50-tce jest okresem,
w którym może być większe doświadczenie praktyczne na siebie i swoje potrzeby. Oczywiście życie każdej kobiety nie wygląda tak samo - niektóre z nas są spełnionymi singielkami, które w tym czasie odnajdują się w mocy sferach samorozwoju i odkrywają kolejne potrzeby, które mają jeszcze więcej czasu.

Zmiany w organizmie

Okres również „okres życia” jest związany z przekwitaniem. Menopauza jest procesem organizmu, który związany jest z końcem okresu płodności. Do sezonu klimakterium zalicza się m.in. występowanie uderzeń gorąca, intensywne pocenie się, wzrost lub spadek wagi, ogólne poczucie zmęczenia, zaburzenia snu czy rozdrażnienie i wahania nastrojów. Każde z kobiet okres menopauzy w indywidualny sposób (z różną intensywnością), ale pojawiające się problemy są dla wszystkich dokuczliwe. Ponieważ życie można cieszyć się tak samo 20 jak i 50 (i jeszcze więcej lat), to warto pomyśleć o swoim zdrowiu, ogólnie rzecz biorąc, ten czas w pełni i nie traktuj się pozytywnymi objawami wyjaśniającymi z dojrzewaniem, takich jak jak to możliwe.

Wesprzyj swój organizm

W cylindrze z nieprzyjemnymi objawami klimakterium pomocne okazują się źródła, wydobycie lub przetwornik z roślin i owoców. Suplement diety Femiflamax zawiera
w swoim składzie ekstrakt z wytwórni koniczyny (łagodzi uderzenia gorąca, pocenie nocne, zaburzenia snu i nastrój), czarny pieprz (źródło piperyny, która pomaga spalać tkankę tłuszczową i termin poprawną wagę), witaminę B6, kwas foliowy oraz magnez ( przyczyniają się do rozwoju uczucia zmęczenia i znużenia). Femiflamax to preparat ze zmikronizowanymi (zmniejszonymi) cząsteczkami, dzięki czemu składniki są lepsze wchłanialne, co pozwala na stawianie dziennych zwolnień do tylko 1 tabletki! Zapewnia jakości jakość oraz efektywność działania suplementu.  

Projekt bez tytuu 3 png

Stosując suplement diety, odżywiając się w zbilansowany sposób, pamiętając o odpowiednim ruchu (np. 2h ruchu na dzień) oraz dbając o siebie zwiększamy swoje szanse na zachowanie zdrowia i jakości życia nawet w okresie przekwitania. 

Bądź reprezentowany od wieku

Szczęśliwi ludzie często mówią, że warto cieszyć się życiem i czasem spojrzeć na siebie
z pewnej perspektywy, która może zrozumieć tożsamość i stronę, w którą można się spotkać. Każdy etap życia jest związany z różnymi obowiązkami, wyzwaniami i przyjemnościami, do których dobrze jest podejść z uśmiechem iw pełni zdrowia. Dbając o „ciało i ducha” w okresie klimakterium możemy realnie wesprzeć siebie i organizm, dzięki czemu nie musi być to nieprzyjemny czas, a może być piękny okres, w którym jeszcze lepiej poznamy siebie
i spełnimy się w kopii życia - bez zbędnych i nieprzyjemnych przeszkód.

www.lagodnamenopauza.pl