KolagenCito – u osób aktywnych na stawy, kręgosłup i...

KolagenCito – u osób aktywnych na stawy, kręgosłup i...

Na urazy stawów związane ze zbyt niskim poziomem kolagenu narażone są zwłaszcza osoby aktywnie uprawiające sport. Regularne korzystanie z siłowni, zajęć fitness czy bieganie to ogromny wysiłek nie tylko dla mięśni, ale również stawów. Mimo że sport to zdrowie, to bez odpowiedniej suplementacji kolagenu, stawy sportowców dużo szybciej ulegają degradacji, a niestety często jest tak, że zapominamy o tym, jak niezwykle ważną rolę odgrywają w naszym organizmie.


Każda osoba aktywna fizycznie, pragnąc zachować nie tylko zdrowie, ale również pełną sprawność musi zadbać o to, by stawy były przygotowane na te większe niż normalne obciążenia. Co ważne z roku na rok to wsparcie powinno być coraz większe, ponieważ poziom kolagenu w naszych organizmach po 26 roku życia w naturalny sposób spada wraz z wiekiem.


To wszystko nie oznacza jednak, że trzeba zrezygnować z aktywności fizycznej – wręcz przeciwnie – odpowiedni jej poziom jest bowiem gwarancją zachowania zdrowia i sił witalnych. W sytuacjach wzmożonego zapotrzebowania na kolagen z pomocą przychodzi jednak firma Reutter, która od ponad 100 lat specjalizuje się w produktach, które w naturalny sposób wspierają zdrowie i właśnie taki jest KolagenCito! Doświadczeni eksperci firmy Reutter dbają w szczegółach o najlepszy proces produkcyjny swoich produktów-to niemiecka jakość! Jest to wysokogatunkowy kolagen zamknięty w wygodnych do ssania miękkich pastylkach. KolagenCito w każdej pastylce zawiera aż 400 mg cennego kolagenu i ma także odpowiednio dobraną dawkę witaminy C, która wspiera proces odbudowy włókien kolagenowych. KolagenCito jest dobroczynny nawet dla zawodowych sportowców, których stawy każdego dnia muszą sobie radzić z ogromnymi obciążeniami.

reklama_KOLAGENcito_final_210x99_1_3_A4jpg

Chcesz w pełni korzystać z aktywnego trybu życia – zadbaj o swoje stawy, szyję, kręgosłup z KolagenCito firmy Reutter. Do ładnej, wysportowanej figury staraj się mieć także aksamitną cerę, piękne włosy.

Dobroczynny KolagenCito znajdziesz w dobrej cenie w aptekach i sklepach medyczno-zielarskich. KolagenCito jest chroniony prawem patentowym na świecie.