Krem do cery dojrzałej – jaki wybrać?

Krem do cery dojrzałej – jaki wybrać?

Z upływem czasu nasza skóra ma coraz większe wymagania. Zaczyna się starzeć już około 25-30 roku życia, kiedy to spowalnia produkcja kolagenu. Jednak pomiędzy 40 a 50 rokiem życia następuje wyraźne przyspieszenie tego procesu. Jak prawidłowo pielęgnować cerę dojrzałą, by dostarczyć jej niezbędnych składników, które sprawią, że będzie wyglądać młodziej?

Lazizal kremjpeg

Hormony a starzenie się skóry 

Poziom żeńskich hormonów płciowych jest skrajny z kondycjonowaniem naszej skóry. Estrogen odpowiada za nawilżenie skóry, jej stymulację oraz stymulację kolagenowo-elastynowych. Ich degradacja zaczyna się więc bezpośrednio z zapadaniem się i powstawaniem zmarszczek. Po 40-tym roku życia wydłuża się proces odnawiania skóry, mandat zwalnia jej metabolizm. Pojawiają się również plamy i przebarwienia, za wybór jest nierównomiernie rozmieszczenie melanocytów - komórki produkujące barwnik zwany melaniną. Zwiększa się skłonność do zastojów limfy, co powoduje cienie i obrzęki na twarzy. Spada też poziom nawilżenia skóry między innymi za sprawą obniżania się naturalnie obecnego w skórze kwasu hialuronowego.

Pielęgnacja skóry dojrzałej

Bezsprzecznie cera dojrzała wymaga więcej uwagi. Kosmetyki dotychczas stosowane mogą przestać zdawać egzamin. Może się tak dziać ze względu na ich zbyt mały potencjał nawilżający, odżywczy czy przeciwstarzeniowy. Nie można więc zakładać, że dalej będzie sprawdzać się do, co stosowałyśmy parę lat wcześniej. Warto postawić na krem, który jest tak innowacyjny, że jego efekty widoczne są już po 30-tu minutach od zastosowania.

LAZIZAL® Advanced Face Lift Cream to krem ​​przeciwzmarszczkowy z linii Anti-Aging, przeznaczony dla skóry dojrzałej. Przeciwdziała starzeniu się skóry, pomaga pomóc w konturach twarzy. Jego natychmiastowe i długotrwałe działanie podnoszące w obrębie skóry twarzy i oczu, a także działanie wygładzające zmarszczki wokół ust, poprawiające i jędrność skóry. Wykazuje również działanie przeciwzmarszczkowe w obrębie skóry
Oczy oczy, dodatkowo eliminując cienie wokół i worki pod oczami, Już po ok. 30 minutach po dzianina staje się niezwykle gładka i elastyczna, pełna młodzień świeżości, odpowiednio nawilżona i rozświetlona. LAZIZAL® zawiera Heksapeptyd 8 - który ma działanie analogiczne do botoksu. Jego skład to działalność unikalna i cenowa. Efekt działania uzyskano bez zastosowania sztucznych, parabenów, silikonów i sztucznych barwników. Działanie tego kremu przeciwzmarszczkowego badawczego na proces ciągłym, czyli z dnia na dzień wygląd i kondycja skóry coraz lepsza.

Pielęgnacja skóry dojrzałej zajmuje się świadomego wyboru kosmetyków. Składniki składniki aktywne w nich zawarte, dostarczamy jej tego, co potrzebuje i pobudzamy procesy regeneracji. Warto sięgnąć po wysokiej jakości produkty lub bogatym składzie. Utrzymają się jedną w dobrej jakości, czołówce i przedłużą jej młodzieńczy wygląd.

myduolife.com