Majówkowy zawrót głowy z Mixit

Majówkowy zawrót głowy z Mixit

Tak, tak... wiemy! Niejedna majówka za Wami i niejednego już próbowaliście. Zadziwić Was to nie lada wyzwanie, ale kto jak nie my? Zatem podejmujemy rękawicę i na tegoroczne spotkanie mamy dla Was prawdziwą bombę. Cztery mega nowości, które dosłownie wyrywają z butów. Taka gama smaków i aromatów to nie byle co. Musicie być gotowi na prawdziwe WOW – Wielkie Orzechowe Wyzwanie. Takim smakom nie każdy podoła – tu trzeba prawdziwych smakoszy.

Majwkowy zawrt gowy grafika jpg

Odkryjcie całkowicie nowy zestaw pieczonychorzechów. Cztery paczki fantastycznie zamarynowanych, a następnie upieczonych orzechów to coś, co sprawi, że tegoroczną majówkę będzie wspominać zaczynając od słów „A pamiętacie te orzechy?”. I to wcale nie jest przesada - to one będą tym, co postawi kropkę nad i niezależnie czy będzie to domówka, szalona wycieczka czy inauguracja sezonu grillowego na działce. Orzechy są dobre wszędzie i na wszystkie okazje, a na dodatek niezwykłe marynaty, którym nasze orzechy zawdzięczają swój bombowy smak są bez cukru, barwników, oleju palmowego i sztucznych aromatów. A osiągnięcie takiego poziomu smaku i aromatu bez sztucznych wzmacniaczy to nie byle co! Wygodne i poręczne (ale nie martwcie się – przy tym całkiem pojemne) opakowania to gwarancja wygody i... zawsze perfekcyjnej chrupkości!

Jakimi smakami chcemy Was porwać? Jak to mówią, dla każdego coś dobrego! Lubicie ostrą jazdę i wyraziste smaki? Oto dla Was Ostre Habanero Chilli z limetką – to smak dla twardzieli, którzy nie boją się wyzwań. A może stawiacie na lekko podkręconą klasykę? W takim razie orzechy pieczone w marynacie z czosnku niedźwiedziegobędą dokładnie tym, czego szukacie. Jeśli w duszy grają Wam smaki, które przywodzą na myśl Węgry to przedstawiamy orzechy w marynacie z wędzonej papryki – mówi się, że papryka to smak Węgier – nasze orzechy powinny się więc stać ich przysmakiem narodowym! A co, gdy Was nęci na coś bardziej wytwornego, wyrazistego, z lekką nutką luksusu... cóż, w takim przypadku odpowiedź może być tylko jedna – czarna trufla!
Majwkowy zawrt gowy grafika 2jpg
Z czymś takim się jeszcze nie potkaliście – prawda? Wcale nas to nie dziwi! W MixIt nie odpuszczamy i mixujemy takie smaki, które nie pozwolą o sobie zapomnieć! To gdzie jedziemy w
tym roku?

Więcej na www.mixit.pl