Niezwykłe prezenty dla bliskich

Niezwykłe prezenty dla bliskich

Zbliżają się święta, a wraz z nimi odwieczny dylemat, jakie prezenty kupić najbliższym. Jeżeli chcesz zaskoczyć ich niebanalnym, a zarazem praktycznym i nowoczesnym prezentem, podpowiadamy co może być strzałem w 10-tkę. Oto trzy inspiracje prezentów dla bliskich, które zachwycą, gdy na niebie zapłonie pierwsza gwiazdka.

1jpg

Dla poprawy jakości życia

Problem ze świeżym powietrzem nie dotyczy wyłącznie przestrzeni publicznej – również w domu czyhają rozmaite alergeny i zanieczyszczenia. To duży problem dla alergików oraz osób, które narzekają na jakość snu i ogólnie złe samopoczucie we własnych czterech ścianach. Właśnie dlatego prezent w postaci wysokiej klasy oczyszczacza powietrza, jak np. Soehnle Clean 300 jest ciekawym, a przede wszystkim praktycznym prezentem.

Najważniejsze zalety oczyszczacza powietrza Soehnle Clean 300 to trójwarstwowy system filtrowania, wykorzystanie promieni ultrafioletowych do niszczenia bakterii oraz ekonomiczna i intuicyjna praca. Dzięki takiemu prezentowi powietrze w domu staje się wolne nie tylko od kurzu, ale również bakterii, wirusów, pyłków i roztoczy. A to wszystko bez używania chemicznych detergentów czy skomplikowanych rozwiązań – wystarczy włączyć filtr i cieszyć się automatycznym, ale ekonomicznym, wydajnym filtrowaniem, także w trybie nocnym, bez emitowania hałasu. Korzystanie z tego prezentu nie będzie problemem nawet dla osób starszych z uwagi na prostotę obsługi oraz czytelny wyświetlacz z powiadomieniami.

2png

Dla aktywnych fizycznie

Biorąc pod uwagę, jak dynamicznie rośnie moda na zdrowy i aktywny styl życia, prawdopodobnie masz w swoim gronie osoby, które wolny czas spędzają biegając, podróżując czy uprawiając różne dyscypliny sportu. Aby skuteczniej monitorować postępy i efekty ćwiczeń, stworzono tak wygodne rozwiązania jak monitory aktywności, popularnie nazywane „fit opaskami”. To praktyczne i dostarczające wielu cennych informacji urządzenia, są świetnym pomysłem na prezent pod choinkę lub inną okazję.

Model Fit Connect 200 HR marki Soehnle za pomocą Bluetooth łączy się ze smartfonami, przekazując informacje na temat pulsu, daty, godziny, liczby kroków, przebytych odległości, spalonych kalorii, a nawet długości snu. Opaska jest lekka, wodoodporna i idealnie dopasowana do nadgarstka. Dzięki przydatnej aplikacji, która przechowuje wszystkie zebrane dane z naszych aktywności, Fit Connect można połączyć ze smartfonem i otrzymywać powiadomienia o przychodzących połączeniach, smsach czy wiadomościach z Facebooka. To wręcz idealny i bardzo uniwersalny prezent dla aktywnych osób, które są zainteresowane sprawdzaniem swoich sportowych postępów.


3png  

Dla dbających o zdrowie

Tempo życia, niezdrowy styl życia, używki, stres i inne czynniki sprawiają, że nawet młodsze osoby coraz częściej miewają problemy z prawidłowym ciśnieniem krwi. Zarówno niedociśnienie, jak i nadciśnienie jest groźne dla naszego zdrowia. Stąd nie powinno dziwić, że na święta lub inne okazje często kupujemy ciśnieniomierze i wręczamy je jako prezent, który świadczy o naszej trosce o zdrowie najbliższych. Gdy decydujemy się na zakup takiego sprzętu powinniśmy zadbać by był dobrej jakości. Monitor Connect 300 jest modelem, który zapewnia precyzyjny pomiar, a wyniki przekazuje za pomocą komunikacji Bluetooth również do aplikacji mobilnej. Dane są czytelnie wyświetlane na dużym, jasnym wyświetlaczu, a rozbudowane funkcje pozwalają np. rozpoznać arytmię serca.

 

4png

Jak widzisz, pomysły na prezent dla bliskich nie muszą się ograniczać do najbardziej oczywistych, mało oryginalnych upominków, jak książki, kosmetyki czy perfumy. Warto postawić na bardziej kreatywne i jednocześnie praktyczne niespodzianki, które będą obdarowanym towarzyszyć każdego dnia.  

www.leifheitsklep.pl