O Tatuśku! Co za smak.

O Tatuśku! Co za smak.

Wybuchowy smak słonej granoli, którą wypieka się z duetem popularnych serów to nie byle co! Co powiesz na Cheddar z orzechami pekan lub Red Leicester z płatkami owsianymi? My już wiemy. Ale czy twój tata się dowie? Mówimy przecież o wyjątkowy przysmaku na Dzień Ojca! I oczywiście tylko ze zdrowych składników, żeby Tata przez przypadek nie przybrał na wadze i nadal był w formie.

MixIt o tatukujpg

Nasza mieszanka to prawdziwy konkret – słona, wypiekana w piecu granola z płatkami owsianymi, prażonymi orzechami laskowymi, migdałami, siemieniem lnianym, orzechami pekan i pestkami dyni, a do tego najlepsze sery Cheddar i Red Liecester. A że w MixIt lubimy zaskoczyć to całość przełamaliśmy delikatną słodyczą syropu klonowego i syropu z agawy. Brzmi dobrze? Bo jest dobrze!


Mieszanka tatusiajpg

Mimo, że tuba wręcz puchnie od tych dobroci to z pewnością nie grozi to Tacie, któremu zaserwujemy taką przekąskę lub śniadanie. No, chyba że spuchnie z dumy! Pamiętajcie, że słona granola z pieczonym serem to nie tylko bomba smaku. To również samo zdrowie – masa witamin i minerałów, zdrowe tłuszcze, błonnik, mikro i makroelementy. Niezależnie czy Twój Tata jest mechanikiem, kierowcą, księgowym, nauczycielem czy trenerem – pewnie rzeczy są niezmienne i z pewnością należy do nich fakt, że zasługuje on na to, co najlepsze.

Słona granola z pieczonym serem to najlepszy wyraz Twojej miłości do Taty – podarowując mu ją dajesz jednocześnie zdrowie, dobre samopoczucie, dawkę naturalnej energii i gwarancję silnej, męskiej figury. Czy możesz dać coś lepszego tak ważnej osobie? Owszem... szczery i pełen miłości uścisk, ale z tym doskonale poradzisz sobie już bez nas!