Przygotuj się na sylwestrową noc!

Przygotuj się na sylwestrową noc!

Jeśli witać Nowy Rok, to tylko w szampańskich nastrojach! Organizację Sylwestra warto więc sobie ułatwić, aby móc się skupić przede wszystkim na zabawie i przyjemnie spędzonym czasie, a nie na samych przygotowaniach. A że to noc, w której szczególną wagę przywiązujemy do ubioru, wszelkie wsparcie w stworzeniu idealnej kreacji jest bezcenne. Oto 3 rady na kreacje bez zarzutu!

  1jpg

Szybkie i skuteczne czyszczenie

To oczywiste, że myślimy o sylwestrowej kreacji nieco wcześniej niż parę godzin przed imprezą. Choć z drugiej strony, komu nie zdarzyło się zmienić decyzji w ostatniej chwili? Wcześniejsze pranie  czy usuwanie ewentualnych plam nie zapewnia jednak idealnego efektu. Nawet odświeżone, czekające w szafie ubrania zbierają bowiem kurz, pyłki czy włosy. Niektóre spodnie, koszule czy sukienki są wyjątkowo „łapiące” i przyciągają to, czego nie chcemy widzieć na materiale. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką odpowiednią szczotkę do ubrań, taką jak Dresetta marki Lefiheit, która  jest dwustronna i przystosowana do używania obiema rękoma. Jej stosunkowo duża powierzchnia szybko zbiera pyłki czy kurz, dzięki czemu nawet na ostatnią chwilę oczyścisz dowolne ubranie i bez zmartwień udasz się na szaloną imprezę.

 

 

2png

 

 

 

 

 

 

Prasowanie – dobrze się do niego przygotuj

W sylwestrową noc zdecydowanie warto sięgnąć po żelazko, ponieważ wielogodzinna impreza wymaga przygotowania specjalnej, nienagannej kreacji. Co wpływa na efektywność i jakość prasowania? Pierwszą odpowiedzią, jaka się nasuwa, jest żelazko, a także odpowiednia deska, która ułatwia zadanie. Dodatkowo warto znać i posiadać praktyczne gadżety, które usprawniają prasowanie ubrań. A pamiętajmy, że w Sylwestra ubieramy zazwyczaj kreacje z materiałów bardziej wymagających niż jeans czy bawełniany T-shirt. Delikatne tkaniny, takie jak np. jedwab, powinny być prasowane przez specjalną nakładkę ochronną. Do żelazek w stacjach parowych znakomicie nadaje się nakładka marki Leifheit, której wygodna forma w szybki i łatwy sposób pozwala wyprasować wymagające materiały.

3png  

Jeśli już mowa o oszczędności czasu w trakcie pasowania, warty zakupu jest specjalny rękawnik. Jego wymiar, a także specjalna budowa ułatwiają i przyspieszają prasowanie plis, kieszeni, a przede wszystkim rękawów, czyli elementów ubrań, które zawsze stwarzają nieco więcej problemu niż pozostałe.

deska_3JPG

Wspominaliśmy już o trudności z prasowaniem niektórych materiałów. Skutkiem zastosowania rozgrzanego żelazka na delikatnej tkaninie jest pozostawienie nieestetycznych, świecących śladów. Chociaż Sylwester kojarzy się z blaskiem, przecież nie takiej kreacji oczekujesz… Dlatego, aby chronić delikatne sukienki czy koszule, zaopatrz się w specjalną ściereczkę do prasowania marki Leifheit. Jej uniwersalny wymiar - 60 na 40 centymetrów – pozwala na ochronę dowolnego ubrania. Wystarczy rozłożyć ściereczkę przed przyłożeniem żelazka do jedwabiu czy nylonu. Odporność materiału dochodzi aż do 200°C. Zapomnij o świecących śladach i miej gwarancję dobrze przygotowanego stroju, gdy zbliża się noc wieńcząca rok!

Przygotowując się do nocy sylwestrowej, myślimy o znajomych, jedzeniu, czekających nas atrakcjach i dobrej zabawie. Co oczywiste, chcemy tego wieczoru wyglądać jak najlepiej, szykujemy więc wyjątkową kreację. Ułatw sobie przygotowania niezbędnymi akcesoriami, i wyglądając jak najjaśniejsza z gwiazd, oczekuj nowego. W końcu jaki Nowy rok - taki cały rok!

 

Więcej szczegółów na: https://www.leifheitsklep.pl