Straaasznie dobra mieszanka!

Straaasznie dobra mieszanka!

Czasem trafiają się takie gotowe mieszanki, że aż strach się bać. Ale, ale... taki rzeczy na pewno nie z MixIt! U nas każda tuba po brzegi wypełniona jest tym, co najlepsze, a co więcej, są to połączenia nie z tej ziemi! Taka jest limitowana edycja z duszkami na tubie i zaskakującą zawartością w środku. Jest strasznie dobra i nieziemsko zdrowa.

 

Od razu po otwarciu wieczka poczujesz czarującą moc pachnącej mieszanki przypraw korzennych: cynamonu, imbiru, gałki muszkatołowej oraz ziela angielskiego. A już przy pierwszym chrupnięciu porwie Cię magia smaku. Chrupki ze słonym karmelem, migdały, pestki dyni i płatki kukurydziane. Każde chrupnięcie będzie dla Ciebie magicznym doświadczeniem. W roli głównej tajemniczej mieszanki występują nasze kruche precelki w mlecznej czekoladzie oraz żurawina kanadyjska – kombinacja smaków nie z tej ziemi.

 

Strasznie dobra mieszanka odczaruje nudne jesienne śniadania. Poranna miseczka tej czarującej mieszanki da Ci niemal nadprzyrodzoną moc – od razu po zjedzeniu jednym spojrzeniem będziesz w stanie odstraszyć jesienną chandrę, przeziębienia będą się trzymały z daleka, bojąc się Twojej wewnętrznej mocy, a Twoja aura będzie promieniowała.

 

Mimo, że ciebie z pewnością rozgrzeje, to miejsca w twojej kuchni nie zagrzeje – Strasznie dobra mieszanka znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, pozostawiając po sobie ochotę na więcej i.... strasznie fają tubę!

 

Zbliża się Halloween, a więc Cukierek czy psikus? Tuba po naszej mieszance doskonale sprawdzi się do zbierania drobnych fantów, albo po prostu w roli ozdoby wprowadzającej strasznie fajny nastrój do mieszkania lub skrytki na magiczne ingrediencje – może moc zadziała na kolejne ukryte w niej skarby?

 

Niemal magiczne zdolności specjalistów z MixIt po raz kolejny pozwoliły osiągnąć to, co wydawało się nieosiągalne. Połączyły dwa z pozoru nieprzystające do siebie światy. Chęć na pyszny przysmak i zdrowa przekąska w jednym, a może trendy śniadanie, którego chce nastolatek w połączeniu z wartościami odżywczymi, które chce przemycić jego mama? Czary mary – już to mamy! Strasznie dobra mieszanka w magiczny sposób łączy gusta i potrzeby dzięki czemu każdy, jak za sprawą magii, dostaje to co chce. Nie ma co ukrywać, nasza mieszanka jest dobra, że aż strach!

Obraz2jpg

Daj się porwać magii na www.mixit.pl