Suszarka ogrodowa - hit czy kit?

Suszarka ogrodowa - hit czy kit?

Własny dom to marzenie wielu z nas. Nic dziwnego, dom oznacza swobodę, ciszę i niezależność, a ogród wokół niego jest doskonałym miejscem na relaks – beztroskie opalanie, grillowanie czy czytanie książki. Warto pamiętać, że ogród to także dodatkowa przestrzeń funkcjonalna, którą możemy wykorzystać na np. suszenie prania. Jednak czy suszenie odzieży na świeżym powietrzu jest w dobrym guście i czy warto zainwestować w suszarkę ogrodową? Podpowiadamy!

01jpg

Pierwsze wrażenie

To jak wygląda nasz ogród dużo mówi o nas samych – wypielęgnowany stanowi doskonałą wizytówkę, zaniedbany nie najlepiej świadczy o właścicielu. Warto traktować go jak przedłużenie domu i zawsze dbać, aby był piękny - przycięty trawnik, kolorowe rabaty i czysta altana to podstawa. Jednak ogród to nie tylko miejsce na relaks, ale również przestrzeń funkcjonalna, którą możemy sprytnie wykorzystać np. susząc tam pranie. Tylko czy suszarka ogrodowa nie będzie szpecić przestrzeni wokół? Oczywiście, że nie, jeżeli tylko wybierzemy odpowiedni, nierzucający się w oczy model!
02jpg

Co wybrać?
Kupując suszarkę ogrodową postaw przede wszystkim na jakość jej wykonania, funkcjonalność oraz estetykę. Ta kiepskiej jakości z pewnością nie będzie dobrze się prezentować i po chwili stanie się zamiast hitem, kitem. Doskonałym wyborem jest suszarka ogrodowa Linomatic 500 Deluxe marki Leifheit - to sprzęt, którego posiadania na pewno nie będziemy się wstydzić! Co sprawia, że Linomatic jest prawdziwym hitem? Przede wszystkim wykorzystanie innowacyjnego i skutecznego sposobu automatycznego wciągania linek. Niezależnie od pogody, czy rodzaju aktywności naszej rodziny, możemy mieć pewność, że linki są zabezpieczone przed zabrudzeniem, a co za tym idzie, wisząca na nich odzież również taka pozostaje. Za każdym razem, gdy zdejmujesz pranie linki automatycznie chowają się w ramieniu suszarki, dzięki czemu rozwieszając kolejną stertę ubrań masz pewność, że schną one na czystej powierzchni.

Wygoda jest w modzie!
Gdy mamy już gwarancję, że suszarka ogrodowa jest dobrej jakości i chroni ubrania przed powstaniem przybrudzeń w trakcie użytkowania, musimy zastanowić się, czy prezencja i jakość to wszystko? Otóż nie, równie ważna jest wygoda korzystania! Wśród kandydatów na suszarkę idealną szukaj modeli, których obsługa jest szybka i prosta. Takie upraszczające życie rozwiązania również znajdziesz w suszarce Linomatic 500. Zastosowany w niej innowacyjny system Easy Lift sprawia, że wieszanie prania i jej obsługa jest prostsza niż kiedykolwiek - aby rozłożyć suszarkę wystarczy pociągnąć za sznurek, a linki same się napną, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i siły. Pamiętaj, wygoda zawsze jest hitem!

Im mniej tym lepiej
Mniej rzeczy w domu to komfort, a inwestując w suszarkę ogrodową zyskujesz zdecydowanie więcej miejsca. Kolejnym plusem jest także to, że nie musimy dłużej ukrywać suszarki po kątach i szukać ustronnego miejsca, w którym możemy ją przechowywać po złożeniu. Zapomnij także o kłopotliwym suszeniu ubrań w salonie podczas, gdy na kanapie obok siedzą goście. Dzięki suszarce w ogrodzie zyskujesz wolną przestrzeń i kilka minut dodatkowego czasu dziennie. Od Ciebie teraz zależy, jak wykorzystasz wolne miejsce i czas, który jak wiemy – jest bezcenny!

Solidne suszarki ogrodowe znajdziesz na:
www.leifheitsklep.pl

Bandha_corta_R166074_art_okjpg