Szałwiowe wsparcie dla całej rodziny!

Szałwiowe wsparcie dla całej rodziny!

Szałwiowe wspomaganie znane jest od wieków. Szałwię ceni się za szerokie zastosowanie. Z jej dobrodziejstw możemy korzystać nie tylko w kuchni, ale również w lecznictwie oraz kosmetyce. Dowiedz się jakie właściwości posiada ta niezwykła roślina!

Obrazek_1z nowym opakowaniempng


Moc szałwii 

Liście szałwii są bogatym źródłem witaminy A, C, B oraz licznych minerałów tj. wapń, potas, magnez, cynk oraz żelazo. Doskonale wspiera również proces trawienia, dzięki zawartych w liściach glikozydach. Świetnie radzi sobie także ze stanami zapalnymi w jamie ustnej dzięki właściwością antyseptycznym, tym samym przyspieszając gojenie ran powstałych przez bakterie, takie jak na przykład afty. Szałwię stosuje się jako wsparcie podczas przeziębienia oraz infekcji, szczególnie górnych dróg oddechowych. Roślina ta nie tylko doskonale sprawdza się w lecznictwie - używana jest również w kosmetyce. Przyrządzony z niej napar zalecany jest do płukania włosów w celu redukcji łupieżu i zapalenia skóry głowy. Pomaga także w walce z trądzikiem, łagodząc podrażnioną skórę.


Szałwiowe dobrodziejstwo w zasięgu ręki

Znając właściwości szałwii warto wprowadzić ją do swojej diety. Na szczęście nie musi
to oznaczać, że musimy wyhodować ją na balkonie.

Dzięki wypróbowanym Cukierkom Szałwiowym firmy Reutter możemy ją przyjmować
w bardzo wygodnej i smacznej formie ziołowego cukierka, a nie w gorzkich pigułkach.

Te Cukierki Szałwiowe zawierają naturalny ekstrakt i olejek szałwii oraz prawdziwy miód
i witaminę C.

Składniki te znane są z kojenia jamy ustnej, gardła, krtani, wspierania odporności organizmu. Także nawilżają śluzówkę jamy ustnej.

Dzięki specjalnej technologii produkcji Cukierków Szałwiowych firmy Reutter – dodawaniu ekstraktu ziołowego w niskich temperaturach – szałwiowe składniki zachowują swoje dobroczynne właściwości.

Cukierki Szałwiowe firmy Reutter należy ssać jak najdłużej ( nie rozgryzać!), by wydzielające się olejki jak najdłużej korzystnie oddziaływały na gardło, krtań i jamę ustną. Produkt dla całej rodziny.

Obrazek 2 niska jakoscjpg

Warto dodać, że Cukierki Szałwiowe firmy Reutter są tak dobre, że zostały wielokrotnie prestiżowo wyróżnione przez środowisko opiniotwórcze. Firma Reutter stawia na jakość swoich produktów i dlatego ma zadowolonych klientów ponad 100 lat. Reutter to pionier wielu ziołowych cukierków z prawdziwymi wyciągami z roślin.


Cukierki Szałwiowe firmy Reutter to oryginały, nie imitacje. Produkowane tylko w Niemczech!

Płacisz? Stawiaj na jakość, czytaj etykiety, wybieraj produkty oryginalne, sprawdzonej jakości.

W szałwii kryje się naturalna moc, z której warto korzystać. Ciesz się ze znakomitych Cukierków Szałwiowych-Reutter. Tego produktu nie dostaniesz na przysłowiowym jarmarku.

Są dostępne w aptekach i zielarniach.

www.izakpol.pl