Wybierając produkty dla dziecka – postaw na polskie marki!

Wybierając produkty dla dziecka – postaw na polskie marki!

  Projekt bez tytuujpg

Trzeci trymestr czas do czasu, kiedy zdecydowana prawie kobiet zaczyna „wić gniazdo”. Pięknie udekorowany pokoik, wózek w gotowości na pierwszy spacer, wyprawka do domu oraz szpitala skompletowana i… można spokojnie czekać na przyjście na świat nowego albumu. No właśnie, ale czym sugerować się wstępując lista zakupów?

Kupuj z głową

Drożej - nie zawsze znaczy lepiej! Każdy mama chce dla swojego maluszka, a szczególnie tego pierwszego wszystkiego, co najlepsze. Poszukuje inspiracji w parentingowych magazynach, portalach, forach .. lub po prostu przechadza się po rożnych sklepach. Warto wartościowe o składach oraz jakości wybieranych produktów, a nie tylko popularna metkę. W pierwszych tygodniach życia maluszek dzien śpi, je oraz zaspokaja potrzeby fizjologiczne -nie doceni piękne, koronkowych zdobień bluzeczki, a jej komfort i wygodę.

„Cudze chwalicie, nie swego znacie!”

Świadomość mam w zakresie selekcji produktów z roku na rok jest coraz większa, co napawa optymizmem. Szczególnie w czasach pandemii starają się rodzimą gospodarkę sprawdzone, polskie marki. Jak mawia przysłowie - „Dobre, bo polskie”. Jednym z polskich firm, która zaufała już blisko 1 000 000 mam jest marka aspiratorów kataru SOPELEK. Wspiera ona mamy i ich maluszki już od lat! Ponadto posiada pozytywną opinie Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, a także polecana jest przez pediatrów oraz położne.

zdjcie sopelek 3jpg

Dlaczego wybrać właśnie SOPELKA? Aspirator Kataru SOPELEK 3+ jest innowacyjny - jako pierwszy wprowadził dwufunkcyjne zastosowanie. Mama może odciągnąć wydzielinę za pomocą ust lub odkurzacza w zależności od swoich preferencji lub po prostu czasu - np. w nocy, aby nie zakłócać snu maluszka i… sąsiadów zdecydować się na złą za pomocą ust, aw ciągu dnia bez obaw można użyć do tego odkurzacza! Co ważne, aspirator jest w 100% bezpieczny - można go użyć już od pierwszych dni życia dziecka bez obaw, o jego zdrowie. Specjalny adapter port lotniczy redukcyjny, który w skuteczny sposób kontroluje siłę ssania odkurzacza zapewnia komfort maluszka. Dodatkowo posiada jednorazowe filtry, dzięki którym wydzielina nie przedostanie się do rury odkurzacza - jest zatem higieniczny. Na co jeszcze wato praktyczne? Na cenę!

Więcej informacji o aspiratorach SOPELEK na www.sopelek.info.pl