Zmixowane lato w misce – Smoothie Bowl

Zmixowane lato w misce – Smoothie Bowl

Poczuj lato!

 

Dla wszystkich tęskniących za smakiem i aromatem lata, niezależnie czy tego naszego polskiego, pełnego truskawek, czy tropikalnego z palmami i kokosami – mamy fantastyczną wiadomość. Od dziś możecie mieć lato na wyciągnięcie ręki, w dowolnym momencie, a na dodatek we własnej kuchni! Niemożliwe? Dla Mixit nie ma rzeczy niemożliwych, a najlepszym dowodem na to jest Smoothie bowl - Owoce leśne.

 

Czym jest owocowy smoothie bowl? Chyba nie można tego określić inaczej niż prawdziwe owocowe święto w misce, szalona samba letnich smaków i aromatów. A na dodatek to naprawdę czysta micha – bez dodatku cukru, bez laktozy i glutenu, za to ze słuszną porcją błonnika. Tak, wiemy, to brzmi jak spełnienie marzeń każdej osoby, która lato chce powitać w bikini lub kąpielówkach. I z naszym smoothie bowl ta wizja jest bardzo prawdopodobna. Otóż aż 58% każdej tuby stanowią owoce, a pozostała część składników to prawdziwa bomba zdrowia i paliwo napędzające Twój metabolizm.

 

Jak to w Mixit bywa w składzie mamy same wspaniałości – suszone mrozem maliny, truskawki, czarna i czerwona porzeczka, banan i daktyle. Do tego mąka kokosowa, bezglutenowe płatki owsiane, pełnoziarnista bezglutenowa mąka owsiana i nasz tajemniczy składnik – magia i pasja. I właśnie tak miksuje się najlepsze śniadania na świecie. A jak przyrządzić ten posiłek? Nic prostszego – wystarczy, że zmieszasz ok. 50 gr produktu z 90 ml ciepłego mleka, napoju roślinnego lub wody, przyozdobisz ulubionymi owocami i voilà – śniadanie niczym z 5-gwiazdkowego hotelu.


MixIt - Zmixowane lato w misce neutralnejpg

MixIt - Zmixowane lato w misce neutralne 1jpg

Smoothie bowl to codzienna porcja owoców w najlepszym możliwym wydaniu. Jeśli więc marzy Ci się odrobina lata w tę zimę - nie ograniczaj się! Bierz, co chcesz i kiedy tylko masz ochotę, bez żadnych wyrzutów sumienia. Czysta micha pełna owoców to nasz sposób na lato w środku zimy.

 

Więcej informacji na www.mixit.pl