Zwycięzcy Great Taste 2021

Zwycięzcy Great Taste 2021

Gwiazdy Great Taste 2021, konkursu organizowanego przez brytyjską Guild of Fine Food, zostały ogłoszone. Akredytacja Great Taste, przyznawana dla rzemieślników oraz producentów specjalistycznej żywności, uznawana jest za najbardziej prestiżową nagrodę w świecie żywności.

W tym roku o gwiazdy Great Taste ubiegało się aż 14 113 produktów ze 108 krajów. W skład sędziów wchodziły najbardziej wymagające podniebienia, należące do krytyków kulinarnych, szefów kuchni, restauratorów, kucharzy, producentów oraz rzesze pisarzy kulinarnych, dziennikarzy i influencerów.

Zdobyć uznanie tylu ekspertów to wybitne wyróżnienie dla naszych ekologicznych naparów ziołowych. Jesteśmy w Royal Green bardzo dumni z przyznanej gwiazdy dla Royal Green Beautiful Turmeric oraz Love & Happiness.

 

Powiększają one nasze gwiazdorskie herbaciane grono i dołączają do laureatów Great Taste z 2019 i 2020 roku (Royal Green Sweet Dreams, Royal Green Golden Turmeric Chai, Royal Green Relax &
Royal Green Clean).

Herbaty i napary ziołowe Royal Green zdobyły w sumie sześć nagród Great Taste od momentu wprowadzenia ich na rynek w 2019 roku.

Love & Happiness oraz Beautiful Turmeric witajcie w gwiazdorskiej kolekcji Royal Green!

 

Sędziowie tak skomentowali nagrodzone napary ziołowe Royal Green:

 

Royal Green Beautiful Turmeric

"Zrównoważona mieszanka, w której gorycz kurkumy jest równoważona przez cytrynę, a czarny pieprz daje na końcu delikatne ciepło. Bogata, rozgrzewająca mieszanka, z wielką głębią kurkumy. Czarny pieprz daje delikatne ciepło. Dobrze zbalansowane i przemyślane połączenie składników".

 

Royal Green Love & Happiness

"Delikatnie aromatyczny, klarowny, złoty napar. To dobrze przemyślana mieszanka, w której garbnikowa podstawa czarnej herbaty zapobiega nierównowadze, nawet lawendy, która - oprócz rumianku - jest chyba najbardziej wyczuwalnym składnikiem. Żaden z elementów nie wyróżnia się zbyt mocno, kompozycja jest dobrze zbalansowana, rozgrzewająca i przyjemna. Wszystkie składniki łączą się, dając łagodny i przyjemny smak z rumiankowym charakterem wyróżniającym się z mieszanki. To była dobrze zbalansowana mieszanka".

 

Royal Green to w 100% ekologiczne napary ziołowe, które są uprawiane w sposób zrównoważony bez użycia pestycydów i zebrane we właściwym momencie. Dzięki temu zachowane jest bogactwo smaku i dobroczynne działanie. Nasze herbaty są ekologiczne, certyfikowane i po prostu przepyszne. Używamy jedynie w 100% prawdziwych składników i nigdy nie dodajemy aromatów (nawet naturalnych), zapachów i ulepszaczy smaku. Doświadczysz autentycznego smaku owoców, kwiatów, roślin i ziół. Nasze papierowe torebki są niewybielane, nie zawierają zszywek oraz są w 100% biodegradowalne. Prawie wszystkie składniki są uprawiane w Indiach, zostają wykorzystane od razu po zbiorach i dzięki temu nie tracą smaku ani wartości odżywczych.

 

Daj się zauroczyć tą złocistą eksplozją smaku i niech ciepły uścisk rozjaśni Twój dzień!

 

Więcej informacji:
Open4Nature
Wyłączny dystrybutor Royal Green w Polsce
biuro@open4nature.eu
www.royalgreen.pl