Bajkowe połączenie – słone precelki w mlecznej czekoladzie.

Bajkowe połączenie – słone precelki w mlecznej czekoladzie.

Pssst... zdradzimy Wam pewien sekret. Jako że dziwnym trafem te bajkowe, pierniczkowe precelki znalazły się w naszych magazynach, postanowiliśmy pomóc Mikołajowi i sprawić, że dotrą do największych łasuchów. Teraz możecie je zamawiać prosto od MixIt. Nie chcemy się chwalić, ale dostarczymy je nawet szybciej niż nasz Święty. Ostrzegamy! Ilość jest ograniczona, a edycja limitowana. Złodziejaszek, który je porzucił pod naszym magazynem chyba nie zdawał sobie sprawy z tego, jakie cuda zgubił! Jak to określił sam Mikołaj „Ho, Ho, Ho – te precelki to nie byle co!”.

 

Chcielibyście dowiedzieć się o nich czegoś więcej? Otóż Panie i Panowie, przedstawiamy Wam precelki świąteczne skradzione prosto z piernikowej chatki. Zgodnie ze swoim rodowodem smakują po prostu... bajkowo. Pod bogatą warstwą najlepszej mlecznej czekolady i miksu obłędnie pachnących korzennych przypraw do piernika kryje się delikatnie solony, perfekcyjnie wypieczony i chrupki precelek. Czy można chcieć czegoś więcej?

 

Ta limitowana, świąteczna edycja pierniczkowych precelków to prawdziwa rozkosz dla wszystkich zmysłów. Smak – no cóż, tego nie da się do niczego porównać. Rozpływająca się w ustach słodycz czekolady, połączona z wyrazistym smakiem korzennych przypraw idealnie komponuje się z delikatnie słonym i obłędnie chrupiącym precelkiem. Gdy tylko uchylisz wieko tuby zaleje Cię prawdziwa moc aromatów. Czego tam nie ma? Cynamon, kolendra, imbir, koper włoski, ziele angielskie, anyż gwiaździsty, czarny pieprz i król aromatycznych przypraw – kardamon. Obok tego nie sposób przejść obojętnie! Tak pachną... Święta!

 

Zaskakujące, ale też zachwycające kompozycje smaków, aromatów i struktur to znak rozpoznawczy MixIt, no i tym razem nie mogło być inaczej. Święta są wyjątkowym czasem, takie też są Bajkowe Precelki. Złam stereotypowe podejście do świątecznych słodyczy i spróbuj czegoś, czego nie sposób zapomnieć. Połączenie słodkiej czekolady z mocno korzennymi, a więc też lekko ostrymi przyprawami, które mają wytrawny charakter, oraz solonym precelkiem to coś, czego jeszcze nie było.

 

Święta kojarzą się z daniami, które właśnie pod koniec grudnia smakują najlepiej na świecie. Gwarantujemy, że do ukochanych pierogów babci, barszczyku gotowanego przez mamę i karpia od teraz dołączą bajkowe precelki w czekoladzie. Gdzieniegdzie krążą nawet głosy, że powinny być uznane za 13 potrawę na wigilijnym stole.

 

Jako że piernikowa chatka, z której zaginęły precelki nie była zbyt duża, to zapas rozchodzi się naprawdę szybko. Myślicie, że zostanie choć jedna tuba dla Mikołaja? Zawsze możecie zamówić większy zapas – wtedy znacznie wzrosną szansę, że Mikołaj odwiedzi Was w domu, choćby po to, by się nimi poczęstować.

 

Obraz1png

Chcecie dowiedzieć się więcej o bajkowych precelkach?

Zapraszamy na www.mixit.pl