Postanowienia noworoczne - przygotuj się do nich już dziś!

Postanowienia noworoczne - przygotuj się do nich już dziś!

Nowy Rok to dobry czas na nowe postanowienia – z tego założenia wychodzi wielu z nas. Ale czy zawsze udaje się je zrealizować? Na pewno byłoby łatwiej, gdyby zmiany były zaplanowane i wsparte odpowiednimi urządzeniami. O czym mowa? Przekonaj się na trzech przykładach, jak pozytywnie zmienić swoje życie dzięki postanowieniom noworocznym.

1jpg  

Jednym z najczęstszych postanowień noworocznych jest zrzucenie zbędnych kilogramów czy zwiększenie aktywności fizycznej. Nie wiesz, jak to zrobić, żeby nie pozostało to tylko czczym życzeniem? Wraz z Nowym Rokiem (a najlepiej już teraz!) warto rozpocząć regularne uprawianie sportu, decydując się na aktywność, która jest dla Ciebie przyjemnością. Wybór jest szeroki – pływanie, nordic walking, gry zespołowe, bieganie, siłownia, fitness… każdy może znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Jeżeli w ramach noworocznych postanowień stawiamy na sport i zdrowy styl życia, już po niedługim czasie widzimy pierwsze efekty i mamy ochotę na więcej.

No właśnie: rezultaty – to na nich zależy nam najbardziej, to one dają motywację. Żeby jednak treningi były efektywne, trzeba je odpowiednio monitorować. W tym celu warto zaopatrzyć się w monitor aktywności fizycznej Fit Connect 200 HR marki Soehnle. Urządzenie jest sportowy,m zegarkiem, który sprawdza i gromadzi informacje, a następnie przesyła je do aplikacji w telefonie za pomocą połączenia Bluetooth. Chodzi m.in. o puls, liczbę kroków i spalonych kalorii, a nawet monitoring snu. Brzmi zachęcająco? Opaska może stać się nieodłącznym towarzyszem treningów, delikatnym budzikiem, a także przekaźnikiem powiadomień ze smartfona. W sam raz, żeby w Nowym Roku postawić na aktywność i na bieżąco śledzić postępy.

2jpg

Nowy Rok, mniej kilogramów

W przypadku wielu osób postanowienia noworoczne oscylują wokół wagi ciała, zwłaszcza że w okresie świąteczno-noworocznym niezwykle trudno powstrzymać się od smakołyków. Zrzucenie zbędnych kilogramów wymaga jednak nie tylko aktywności, ale przede wszystkim odpowiedniej, rozsądnej, przemyślanej diety. Podobnie jak w przypadku uprawiania sportu, łatwiej jest nam trzymać się diety, kiedy widzimy postępy.

 

Dlatego oprócz rozpisanej diety w Nowym Roku będziesz potrzebować także domowej wagi łazienkowej. Soehnle Shape Sense Connect 200 to idealne urządzenie kontrolujące wagę Co odróżnia ją od standardowych wag łazienkowych? Przede wszystkim wiele przydatnych funkcji. Za jej pomocą precyzyjnie zmierzysz nie tylko masę ciała, ale również zawartość wody, tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej. Możesz sprawdzić aktualny wskaźnik BMI i dowiedzieć się, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie. Co więcej, za pomocą Bluetooth waga ta prześle informacje do aplikacji Soehnle Connect zainstalowanej na Twoim telefonie. Waga będzie również przydatna sportowcom chcącym na bieżąco kontrolować masę swojego ciała, dla których stworzony został specjalny tryb. 


Wszystkie wyniki możesz porównać do wcześniejszych rezultatów, ale i do oczekiwanych przez Ciebie parametrów, które sobie początkowo założyłeś. Czy dzięki temu łatwiej schudniesz w Nowym Roku? Zdecydowanie tak!

Jeść zdrowo

Skoro mówimy o noworocznych postanowieniach związanych ze zdrowiem, sylwetką i aktywnością, nie zapominajmy o diecie – równie częstym postanowieniu. Dobra dieta sprawi, że….. poczujemy się lżejsi, zdrowsi i pełniejsi energii. Ale przygotowywanie zbilansowanych i pożywnych posiłków wymaga nie tylko odpowiedniego doboru składników, ale również precyzyjnego odmierzania porcji. Co jest, szczególnie na początku, skomplikowanym procesem. Dlatego w każdej kuchni powinno się znaleźć miejsce na cyfrową wagę kuchenną, taką jak Soehnle Page Profi Ltd. Edition. Model wyróżnia się estetycznym wyglądem, czytelnym wyświetlaczem LCD, precyzyjnym zakresem ważenia do 1 grama i przystosowaniem do ważenia nawet 15-kilogramowych produktów. Dzięki tak szerokiemu spektrum działania spełni oczekiwania każdego użytkownika.

3png  

Nowy Rok – nowe postanowienia. Aby ich dotrzymać warto wspomóc się sprzętem, który nasze założenia pomoże zamienić w sukces, na który z zadowoleniem będziemy patrzeć podsumowując  kolejny, miniony, rok. A jakie będzie Twoje noworoczne postanowienie?

 

Więcej szczegółów na: https://www.leifheitsklep.pl