Super niezbędnik na co dzień

Super niezbędnik na co dzień

Mokre plamy pod pachami i nieprzyjemny zapach potu to kłopoty, które dotyczą wielu osób każdego dnia. Dowiedz się jak zachować świeżość przez cały dzień i z ułatwieniem sprostać wszystkim zadaniom!

Niezbdik - Super Deojpg

Pot zawiera mocznik, kwas mlekowy, węglowodany, tłuszcze, związki mineralne (np.: potas, wapń, magnez, żelazo). Jego skład, a także zapach zależy m.in. od spożywania przez nas pokarmów, warunków klimatycznych, czynników hormonalnych, schorzeń, intensywności życia dnia codziennego. Panujące ciepło w pomieszczeniach, czy na zewnątrz, stres albo wysiłek fizyczny sprawiają, że gruczoły potowe pracują o wiele intensywniej i wydzielają więcej potu i brzydkiego zapachu. Pamiętaj, że pocenie się to naturalny proces w organizmie, pozwalający utrzymać

prawidłową temperaturę ciała. Kiedy ta się zwiększa uaktywniają się gruczoły potowe i dzięki temu organizm jest w stanie utrzymać stałą temperaturę ciała, zapobiegając przegrzaniu.

Człowiek w normalnych warunkach wydziela średnio 0,1-1 litra potu na dobę, jednak podczas upałów albo w warunkach stresowych lub zimą w okresie grzewczym, gdy w pomieszczeniach oraz komunikacji miejskiej panuje wysoka temperatura, pocenie może ulec kilkukrotnemu zwiększeniu. Ma to swoje konsekwencje.  Emanuje brzydki zapach potu, często mogą powstać plamy na ciele i ubraniach, szczególnie gdy stosujemy powodujące to kosmetyki z tzw. „niższej półki”.

Jak starać się sobie radzić ?

W nadmiernej potliwości warto spróbować „prababcinych” sposobów, np.: płukania stóp i dłoni oraz kąpieli całego ciała w wodzie z dodatkiem wywaru z szałwii, kory dębu lub hyzopu. Warto także zastosować niezbędnik codziennego użycia, czyli wypróbowany, dobrej klasy dezodorant.  

Super Deo to nie jest zwykły dezodorant. Ten dezodorant jest wykonany z wysokogatunkowej krystalicznej skały, dlatego jest tak doskonały. To nie imitacja, to w 100 % produkt oryginalny, chwalony przez stałych użytkowników. Zapewni właściwą ochronę przed przykrym zapachem, zapewniając uczucie świeżości przez cały dzień. Super Deo jest delikatny i idealny dla skóry wrażliwej, nie zawiera alkoholu, nie podrażnia. Nie zostawia plam na ciele i ubraniach, a jego wysoką jakość gwarantuje niemiecka marka Reutter. Nie oziębia pach jak wiele innych dezodorantów. Ekonomiczny - wystacza na rok. Do pach, stóp dla kobiet, mężczyzn, młodzieży. Wybierasz się na przykład na siłownię? Zastosuj sprawdzony, pełnowartościowy superdezodorant Super Deo, gdyż ten doskonale sprawdzi się dla osób aktywnych fizycznie, dzięki swojej sprawdzonej formule. Testowany dermatologicznie.  

Brzydki zapach pach i stóp to wstydliwa dolegliwość, nad którą starajmy się zapanować. Wydajesz pieniądze? Staraj się o dobry, wypróbowany produkt.

Doskonałemu dezodorantowi Super Deo z wysokogatunkowej skały krystalicznej zaufało wielu wymagających użytkowników.  

Super Deo jest dostępny w aptekach i sklepach medyczno-zielarskich.

Cena ok. 17 zł