Superfood w wersji pouch!

Superfood w wersji pouch!

Fruttimuss to pierwszy w Polsce mus owocowy z nasionami chia, podany w poręcznym opakowaniu typu pouch. Stanowi on w 100% naturalny posiłek, który składa się aż w 60% z puree owocowego o konsystencji przekąski, a nie napoju.

Produkty nie zawierają sztucznych substancji zapachowych, wypełniaczy, syntetycznych witamin, dodatków, barwników, polepszaczy smaku oraz konserwantów. Do ich wyrobu nie użyto także cukru, słodzików, syropu glukozowego ani tłuszczów utwardzanych.

„Dziś atrakcyjny koncept w segmencie superfoods nie wystarczy – konsumenci oczekują produktów „w trendach”, w wygodnych opakowaniach, ale w osiągalnych dla nich punktach cenowych. W odpowiedzi na ich potrzeby w trzecim kwartale 2018 r. pod marką Fruttimuss wprowadziliśmy na rynek absolutną nowość – Fruttimuss Chia - musy owocowe z nasionami chia. To kolejny produkt w portfolio naszej firmy, który dzięki przystępnej cenie wpisuje się w misję umasawiania produktów z segmentu superfoods.” – komentuje nowość Bartosz Ponikło – Dyrektor ds. Marketingu Arteta.
buteleczkipng

Dostępne smaki Fruttimuss Chia to:

  • Mango zawierający mus z jabłek, ananasów, pomarańczy, mango, marakuji oraz nasiona chia
  • Berry zawierający mus z jabłek, malin, marakuji oraz nasiona chia
  • Pomegranate zawierający mus z jabłek, malin, marakuji oraz nasiona chia

Produkty Fruttimuss Chia zadebiutowały w Lidl, wkrótce pojawią się w kolejnych sieciach  w sugerowanej cenie detalicznej 2,49 zł.