Piękne i zdrowe ciało w lecie!

Piękne i zdrowe ciało w lecie!

Kolagen to jeden z najważniejszych składników wytwarzanych w naszym organizmie. To właśnie dzięki tej substancji nasze stawy są sprawne, a skóra jędrna i nawilżona. Jednak w okresie letnim, kiedy wystawiamy nasze ciało na słońce, wzrasta ryzyko pojawienia się zmarszczek, a wysokie temperatury sprzyjają powstawaniu cellulitu. Podpowiadamy co zrobić, by niezależnie od pory roku cieszyć się pięknym i zdrowym ciałem!


Kolegen_latoJPG

Promienie słoneczne i… zmarszczki

Dla wielu osób, lato jest jedną z ulubionych pór roku. Piękna pogoda zachęca nas do relaksu na świeżym powietrzu, a kilka dni urlopu wykorzystanych w tym czasie pomaga nam zregenerować nasze siły. Jednak promienie słoneczne oprócz pięknej opalenizny zapewniają nam też… mniej piękne zmarszczki. Pod wpływem promieniowania UV uszkodzeniu ulega kolagen, który odpowiada za prawidłowe utrzymanie struktur naszej skóry. Pod wpływem licznych ekspozycji na światło słoneczne, nasze włókna kolagenowe ulegają zgrubieniu
i zatrzymują w skórze mniejsze ilości wody. Co więcej, zmniejsza się aktywność fibroblastów – komórek odpowiedzialnych za powstawanie kolagenu. Z tego powodu, skóra zatraca swoją naturalną strukturę i zapada się, a efektem takiego działania są właśnie zmarszczki. Dlatego dobrze jest wspomagać się preparatami dostępnymi na rynku, które zawierają wysokiej jakości kolagen. Dzięki takiemu uzupełnieniu nasza skóra będzie gładka i promienna.  

 

Odsłonięty cellulit

Sezon letni wymaga także zmiany garderoby – z szafy wyciągamy krótkie spodenki, spodniczki, a także bikini na plażę, a grube swetry lądują na jej dnie. Jednak chcąc założyć przewiewne szorty pojawia się problem – cellulit na naszych udach zostaje odsłonięty. Zgromadzony po zimie, powstały w wyniku przesuwania się warstwy tłuszczu w kierunku tkanki łącznej, stworzył nierówności i tzw. skórkę pomarańczową na naszych udach i pośladkach. Co gorsza, wysokie temperatury także nie wpływają korzystnie na walkę z nim. Dlatego pamiętajmy, że uzupełnianie ilości kolagenu w sezonie letnim jest bardzo ważne i sprawia, że komórki sprawniej zatrzymują wodę, czego efektem jest pozbywanie się cellulitu! Dzięki temu, bez cienia wstydu będziemy mogli pokazać nasze piękne i gładkie nogi.

 

Lato w ruchu

Piękna pogoda za oknem zachęca nas nie tylko do zmiany garderoby, ale także do wzmożonej aktywności fizycznej. Jednak nasze nierozruszane wcześniej mięśnie i stawy mogą to boleśnie odczuć. Z tego powodu, zacznijmy od lekkich ćwiczeń, które stopniowo przygotują nasze ciało na zdrową dawkę ruchu.. Pamiętajmy też o odpowiednim wspomaganiu naszego organizmu – dla naszych stawów idealny będzie kolagen, który naturalnie występuje w chrząstce stawowej. Stosowany doustnie pomoże nam ochronić nasze kości i stawy podczas wzmożonego wysiłku, a my będziemy mogli cieszyć się pięknym i wysportowanym ciałem.

 

Kolagen najlepiej przyjmować wraz z witaminą C. Wspomaga ona jego prawidłową produkcję i przyswajanie. Na rynku znajdziemy oryginalny kolagen w produkcie KolagenCito z witaminą C w postaci miękkich pastylek, które możemy mieć zawsze przy sobie. Dzięki wygodnemu opakowaniu i formie, możemy go z łatwością przyjmować wszędzie.

Jedna pastylka KolagenCito zawiera aż 400 mg wysokogatunkowego kolagenu! Znajdziemy w niej również koncentrat z soku czarnego bzu i witaminę C. Czarny bez jest tradycyjnie stosowany w warunkach domowych jako środek wspomagający wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu i jego przyswajaniu. Zalecana porcja KolagenCito do spożycia: 3 pastylki dziennie.

 

Warto wybierać artykuły sprawdzone, które tworzone są przez dobrych ekspertów. Niemiecka marka Reutter już od 1913 r. jest gwarantem produktów charakteryzujących się wysoką jakością, której zaufali klienci na świecie. KolagenCito to produkt oryginalny!
W sezonie letnim szczególnie powinniśmy zadbać o wygląd naszej skóry i stawów. Wpłynie to na nasze lepsze samopoczucie i sprawi, że będziemy promienieć!

 

Wysokiej jakości KolagenCito firmy Reutter dostępny w aptekach i zielarniach.

Cena ok. 29 zł.

 

www.izakpol.pl