Sprzątanie wolne od chemii

Sprzątanie wolne od chemii

Coraz więcej aspektów naszego życia zmienia się za sprawą nowych technologii. Codziennie korzystamy z udogodnień jakie oferuje nam dzisiejszy świat, zyskując przy tym komfort i wygodę. Skoro współczesne rozwiązania potrafimy wykorzystać w wielu dziedzinach życia, to może już czas, aby zmieniło się także nasze podejście do sprzątania?

01jpg
W porównaniu do tempa rozwoju współczesnej technologii i nauki, codzienne czynności, takie jak wycieranie kurzu, czy mycie szyb wydają się być nieco prozaiczne. Biorąc pod uwagę fakt, iż kobiety w Polsce spędzają średnio 100 minut dziennie na sprzątaniu, to czy nie warto ułatwić im tej czynności za pomocą innowacyjnych rozwiązań?

Nowoczesne podejście
Postawmy sprawę jasno - wyczerpujące odkurzanie i żmudne wycieranie kurzu powinno odejść w niepamięć. W dzisiejszych czasach każdy stawia na wygodę i minimalizm. Roboty sprzątające to luksus, na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić, jednak czy to skazuje nas na kilkugodzinne zmagania z brudem i kurzem? Nie! Nowa gama środków czystości PIURIF sprawia, że porządki przestają być codziennym koszmarem. Wszystko to za sprawą aktywnych, bezpiecznych dla skóry mikroorganizmów, które pochłaniają brud nawet wtedy, gdy Ty odpoczywasz.
Cztery rodzaje – jeden cel
Produkty Piurif to połączenie naturalnych składników i najnowszej, inteligentnej technologii. W serii znajdziemy aż cztery zestawy, które mimo różnych właściwości mają jeden wspólny cel – ułatwić sprzątanie każdej z nas!

1. Uniwersalna Formuła A to produkt, który doskonale radzi sobie z czyszczeniem każdej powierzchni. Nieistotne czy przecieramy biurko, lustro, czy zlew – zestaw uniwersalny upora się z każdym rodzajem brudu, nie pozostawiając przy tym uciążliwych smug. Stosując preparat nie musimy martwić się o chemiczny odór towarzyszący zwykłym środkom czystości, gdyż dzięki naturalnym składnikom nie pozostawia on przykrych zapachów. Co więcej systematyczne wlewanie produktu do syfonów pomaga im zapobiegać.
2. Intensywna Formuła B poradzi sobie nawet z najbardziej uporczywym kamieniem, a wszystko to bez szkodliwej dla skóry i zdrowia chemii. Formuła B perfekcyjnie czyści: zlewy, wanny, baterie ze stali nierdzewnej, odpływy, toalety, prysznice, kafelki, ceramiczne podłogi, blaty kuchenne ze stali nierdzewnej, a nawet lustra. Preparat nie zawiera substancji chemicznych, dzięki czemu jest wyjątkowo bezpieczny.
3. Praktyczna Formuła C jest środkiem czyszczącym przeznaczonym do powierzchni stykających się z produktami spożywczymi. Precyzyjnie czyści stoły i blaty z tłustych plam po jedzeniu. Dzięki naturalnym składnikom nie stanowi zagrożenia dla żywności znajdującej się w kuchni, jadalni czy spiżarni. Dodatkowo zapach cytrusów przyjemnie odświeża i utrzymuje się jeszcze długo po kuchennych porządkach.
4. Przenikliwa Formula D to ostatni, produkt z serii Piurif, który został stworzony z myślą o problematycznych powierzchniach. Preparat można stosować do wszelkiego rodzaju tkanin, wykładzin, czy dywanów. Formuła D dba nie tylko o czystość, ale również pielęgnuje, zapobiegając utracie kolorów prania. Enzymy produkowane przez aktywne bakterie precyzyjnie działają nawet w zakamarkach dywanów i dokładnie rozbijają brud od środka. Dzięki systematycznemu stosowaniu formuły D wykładziny i ubrania będą sprawiać wrażenie nowych nawet po kilku latach użytkowania!

Jak to możliwe?
Wszystko, za sprawą zastosowania inteligentnej technologii MicroAdvanced™ opierającej się na pracy aktywnych, niezauważalnych gołym okiem bakterii, które sprzątną mieszkanie praktycznie bez naszego udziału. Mikroorganizmy PIURIF walcząc z drobnoustrojami tworząc swego rodzaju powłokę ochronną nazywaną BIOFILMEM, która zabezpiecza czyszczone powierzchnie przed osadzaniem się brudu i kurzu. W efekcie nasz wysiłek ogranicza się jedynie do rozcieńczenia preparatu zimną wodą w rozpylaczu i rozprowadzenia go za pomocą ścierki, szczotki bądź gąbki. To banalnie proste! Gdy my odpoczywamy i relaksujemy się na kanapie Piurif wykonuje całą ciężką pracę za nas.

Firma Duolife tworząc serię Piurif postawiła na nowoczesne rozwiązanie problemu jakim jest codzienne sprzątanie. Nie dość, że z porządkami rozprawimy się ekologicznie to jeszcze oszczędzimy czas, którego powszechnie narastający deficyt obserwujemy na co dzień.

02jpg